Poprzednia
pomidor
bazylia
pieprz
rozmaryn
pieprz
bazylia

Specjalista ds. planowania produkcji i zakupów

Profi  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. planowania produkcji i zakupów
Miejsce wykonywania pracy: Profi  Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
•    Realizowanie polityki działu planowania produkcji i zakupów
•    Wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw
•    Analizowanie posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie
•    Prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji
•    Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami
•    Nadzór prawidłowości i terminowości dostaw
•    Optymalizacja kosztów
•    Sporządzanie planów produkcyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców w przedsiębiorstwie
•    Przygotowywanie krótkoterminowych planów produkcji i kontrolowanie ich realizacji.

Wymagania

•    Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub logistyczne
•    Dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność, innowacyjność
•    Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•    Umiejętności analityczne oraz planistyczne
•    Znajomość technik negocjacyjnych
•    Nastawienie na współpracę i inteligencja emocjonalna

Oferujemy

•    Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej
•    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
•    Atrakcyjne warunki zatrudnienia
•    Miłą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty

•    Podanie
•    CV

Inne informacje

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (062) 732-11-37

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@profi.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profi Sp. z o.o z siedzibą w Grabowie nad Prosną zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Profi Sp. z o.o z siedzibą w Grabowie nad Prosną przy ul. Kolejowej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Nie wybrano pliku