Pasztet Profi
Pasztet Dworski
Jemy Jemy

Najlepszy smak
i receptury

Od ponad 30 lat łączymy jakość i tradycję z otwarciem na nowe smaki i innowacje. W naszych recepturach stosujemy proste składniki, a inspiracji szukamy nie tylko w tradycyjnych polskich smakach.

Poznaj
nasze marki

Pasztet Profi
Pasztet Profi Logo

Pasztety Profi

PROFI to najlepiej znane i najchętniej wybierane przez Polaków pasztety. Od 30 lat cieszą niesłabnącym zainteresowaniem, ponieważ łączymy jakość i tradycję z otwarciem na nowe smaki i innowacje. Nasze produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników – mięsa, warzyw oraz naturalnych, aromatycznych przypraw. Bezkonkurencyjny smak i szeroka gama wariantów sprawia, że każdy, od małego do najstarszego znajdzie coś dla siebie

Pasztet Dworskie Logo

Pasztety Dworskie

Pasztety Dworskie nie uznają kompromisów – najlepsze gatunki mięsa, wyszukane dodatki smakowe, skład wolny od konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku i sztucznych dodatków. Gdy do tego dodamy szklane ekologiczne opakowanie otrzymamy produkt dla najbardziej wymagających konsumentów.

Paszety Dworskie
JemyJemy
Jemy Jemy Logo

Zupy JemyJemy

Gotowe, pyszne, pożywne zupy w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu gotowe w kilka minut. Dzięki dbałości o każdy detal, najwyższej jakości składniki od sprawdzonych dostawców i starannej ich selekcji, oferujemy naszym klientom zupy, jak ugotowane w domu, bez konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku i sztucznych dodatków.

Używamy plików Cookies w celach właściwej optymalizacji działania strony internetowej, Dowiedz się więcej

Rozumiem