Pasztet Dworski

Nasze Marki

Pasztety
Dworski

Naturalnie
szlachetny

O Marce

Pasztet Dworski Logo

Pasztety Dworskie nie uznają kompromisów – najlepsze gatunki mięsa, wyszukane dodatki smakowe, skład wolny od konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku i sztucznych dodatków. Gdy do tego dodamy szklane ekologiczne opakowanie otrzymamy produkt dla najbardziej wymagających konsumentów.

4 smaki

Pasztet Dworski - Z Królikiem

Z Królikiem

Pasztet Dworski - Z Dzikiem

Z Dzikiem

Pasztet Dworski - Z Kaczką

Z Kaczką

Pasztet Dworski - Z Jeleniem

Z Jeleniem

Poznaj nasze
pozostałe marki

Pasztet Profi Logo

Pasztety Profi

PROFI to najlepiej znane i najchętniej wybierane przez Polaków pasztety. Od 30 lat cieszą niesłabnącym zainteresowaniem, ponieważ łączymy jakość i tradycję z otwarciem na nowe smaki i innowacje. Nasze produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników – mięsa, warzyw oraz naturalnych, aromatycznych przypraw. Bezkonkurencyjny smak i szeroka gama wariantów sprawia, że każdy, od małego do najstarszego znajdzie coś dla siebie

Pasztet Profi
JemyJemy
Jemy Jemy Logo

Zupy JemyJemy

Gotowe, pyszne, pożywne zupy w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu gotowe w kilka minut. Dzięki dbałości o każdy detal, najwyższej jakości składniki od sprawdzonych dostawców i starannej ich selekcji, oferujemy naszym klientom zupy, jak ugotowane w domu, bez konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku i sztucznych dodatków.

 

Używamy plików Cookies w celach właściwej optymalizacji działania strony internetowej, Dowiedz się więcej

Rozumiem